Adam Wieszołek – student kierunku Wzornictwo Przemysłowe, otrzymał wyróżnienie w IX edycji konkursu Cassubia Visuales w kategorii PROMOCJA – PROMOCJA REGIONU POMORZA ORAZ WZORNICTWA KASZUBSKIEGO W ARTYSTYCZNEJ, NOWATORSKIEJ, NIEOCZYWISTEJ FORMIE PLAKATU ARTYSTYCZNEGO. Do tegorocznej edycji konkursu zorganizowanego przez Fabrykę Kultury w Redzie nadesłano łącznie 114 prac – 63 w kategorii PROMOCJA i 51 w kategorii WZORNICTWO. Wyróżniona praca naszego studenta, powstała pod opieką dr Małgorzaty Futkowskiej oraz mgr Natalii Hudzik. Jury doceniło ciekawą interpretację motywu fali (wzór haftu szkoły puckiej) zaadoptowanego w zupełnie inny kontekst znaczeniowy – jako chmurę.