📣 𝑪𝒛𝒆𝒈𝒐 𝒐𝒄𝒛𝒆𝒌𝒖𝒋𝒆𝒔𝒛 𝒐𝒅 𝑷𝒐𝒍𝒊𝒕𝒆𝒄𝒉𝒏𝒊𝒌𝒊 𝑶𝒑𝒐𝒍𝒔𝒌𝒊𝒆𝒋? 𝑾𝒚𝒓𝒂𝒛́ 𝒔𝒘𝒐𝒋𝒆 𝒛𝒅𝒂𝒏𝒊𝒆!

🔔 Studencie, absolwencie Politechniki Opolskiej! Jak co roku 𝗽𝘆𝘁𝗮𝗺𝘆 𝗖𝗶𝗲̨ 𝗼 𝗧𝘄𝗼𝗷𝗮̨ 𝗼𝗽𝗶𝗻𝗶𝗲̨ 𝗻𝘁. 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗻𝗮 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲𝗷 𝘂𝗰𝘇𝗲𝗹𝗻𝗶 oraz o to 𝗷𝗮𝗸𝗶𝗲 𝗺𝗮𝘀𝘇 𝗽𝗼𝘁𝗿𝘇𝗲𝗯𝘆 𝗶 𝗰𝗼 𝗺𝗼𝘇̇𝗲𝗺𝘆 𝘂𝗹𝗲𝗽𝘀𝘇𝘆𝗰́, by studiowanie było jeszcze bardziej wartościowym czasem. 🏅

🤝 Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji 𝗕𝗮𝗱𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗼𝗰𝘇𝗲𝗸𝗶𝘄𝗮𝗻́ 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗲𝗻𝘁𝗼́𝘄 𝗶 𝗮𝗯𝘀𝗼𝗹𝘄𝗲𝗻𝘁𝗼́𝘄 𝘄𝘇𝗴𝗹𝗲̨𝗱𝗲𝗺 𝗣𝗼𝗹𝗶𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗶𝗸𝗶 𝗢𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷.

🇵🇱 https://tiny.pl/d9tj7

🇬🇧 https://tiny.pl/d9tjc

💥 𝗧𝘄𝗼𝗷𝗮 𝗼𝗽𝗶𝗻𝗶𝗮 𝗺𝗮 𝘇𝗻𝗮𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲! 𝗭𝗯𝗶𝗼𝗿𝗰𝘇𝗲 𝘄𝘆𝗻𝗶𝗸𝗶 𝗮𝗻𝗸𝗶𝗲𝘁𝘆 𝘁𝗿𝗮𝗳𝗶𝗮𝗷𝗮̨ 𝘄 𝗿𝗲̨𝗰𝗲 𝘄ł𝗮𝗱𝘇 𝘂𝗰𝘇𝗲𝗹𝗻𝗶!

✅ Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko chwilę, a nam pomoże się rozwijać właśnie dla Ciebie.  👉👉 Chcemy się wsłuchać w potrzeby każdego z naszych studentów, na bazie czego staramy się wprowadzać sukcesywnie zmiany, tam gdzie jest to możliwe. 👈👈

Ankieta, jak zawsze, jest 𝘄 𝗽𝗲ł𝗻𝗶 𝗮𝗻𝗼𝗻𝗶𝗺𝗼𝘄𝗮!

Studencie, absolwencie Politechniki Opolskiej! Jak co roku pytamy Cię o Twoją opinię nt. studiowania na naszej uczelni oraz o to jakie masz potrzeby i co możemy ulepszyć, by studiowanie było jeszcze bardziej wartościowym czasem.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Badania oczekiwań studentów i absolwentów względem Politechniki Opolskiej. Kliknij w poniższą grafikę, aby wypełnić ankietę.

Nie bądź obojętny! Twoja opinia ma znaczenie. Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko chwilę, a nam pomoże się rozwijać właśnie dla Ciebie.  Chcemy się wsłuchać w potrzeby każdego z naszych studentów, na bazie czego staramy się wprowadzać sukcesywnie zmiany, tam gdzie jest to możliwe.

Ankieta, jak zawsze, jest w pełni anonimowa!

Liczymy na Twój głos!

Podobne wpisy

taśma produkcyjna

Dni Otwarte w KBA Automatic

Studenci kierunku Mechatronika prowadzonego przez Wydział Mechaniczny Politechniki Opolskiej mieli w dniu 23 listopada 2022 r. okazję uczestniczenia w Dniach Otwartych zorganizowanych przez Firmę KBA Automatic.