Gdzie jesteś: Strona główna / Aktualności archiwum

grupa ludzi z dyplomami

Certyfikat Doskonałości Kształcenia dla kierunku Mechanika i Budowa Maszyn

W dniu 13 czerwca 2024r. w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Certyfikaty Doskonałości Kształcenia przyznane przez Polską Komisję Akredytacyjną. Nasz kierunek Mechanika i Budowa Maszyn otrzymał Certyfikat Doskonałości Kształcenia w kategorii: „Zawsze dla studenta – doskonałość we wsparciu rozwoju studentów”.

Jakie masz oczekiwania wobec Politechniki Opolskiej?

𝑪𝒛𝒆𝒈𝒐 𝒐𝒄𝒛𝒆𝒌𝒖𝒋𝒆𝒔𝒛 𝒐𝒅 𝑷𝒐𝒍𝒊𝒕𝒆𝒄𝒉𝒏𝒊𝒌𝒊 𝑶𝒑𝒐𝒍𝒔𝒌𝒊𝒆𝒋? 𝑾𝒚𝒓𝒂𝒛́ 𝒔𝒘𝒐𝒋𝒆 𝒛𝒅𝒂𝒏𝒊𝒆!

plakat mechatrap

Mechatrap 2024

Wydział Mechaniczny Politechniki Opolskiej po raz kolejny zaprasza studentów oraz uczniów szkół średnich na udział w konkursie na budowę pojazdów napędzanych pułapką na myszy.

zdjęcie kurek

Habilitacja na Wydziale Mechanicznym

W dniu 17 kwietnia 2024 roku mocą uchwały Senatu Politechniki Opolskiej dr inż. Andrzej Kurek uzyskał stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna

grafika przedstawiająca 3 postacie czarne

Obrona doktorska

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Mechaniczna zaprasza na obronę doktorską

prowadzący przy tablicy

Sympozjum „DIAGNOSTYKA MASZYN”

W dniach 4 – 8 marca 2024 r w Wiśle odbyło się Jubileuszowe 50. Ogólnopolskie Sympozjum „DIAGNOSTYKA MASZYN” zorganizowane przez Politechnikę Śląską.